תוכן
ומדיה

פוסט טקסט-תמונות לדוגמא

  • 15/06/2018
  • תום הרוש

דירות פנטהאוז, גן או אולי בכלל דירות גג? לוחות הדירות של רמת גן וגבעתיים מלאים במגוון רחב של דירות במחירים שונים כאשר לא ניתן תמיד להבין מה ההבדל בין דירת רביעייה עם גינה לבין דירת גן בבניין או בין דירת פנטהאוז לדירת הגג של הבניין? ומה בעצם עדיף יותר ומה יקר ממה? לרגל פתיחת השנה העברית החדשה הכנו עבורכם מורה נבוכים שיעניק לכם את כל המידע הדרוש בדרך להחלטה מושכלת ונכונה יותר עבורכם.

דירות הפנטהאוז

דירות הפנטהאוז (להבדיל מדירות הגג בעלות 2 המפלסים) הן דירות הממוקמות לרוב בקומה האחרונה בבניין ונהנות ממרפסת גדולה המשתרעת על פני 35-40 מ"ר. לדירות הפנטהאוז אין גודל קבוע והן יכולות להיות קטנות ובעלות 2 חדרים בלבד או לחילופין דירות ענק של 6 חדרים. אגב אם יצא לכם לשמוע על המונח החדש מיני פנטהאוז הרי שלרוב מדובר על דירה שאינה ממוקמת בקומה האחרונה של הבניין אך יחד עם זאת מגיעה עם מרפסת רחבה יחסית.

הביקוש: בשונה מחלומות העבר לבית עם גינה הרי שהיום אנשים רבים מעדיפים לרכוש דווקא דירות פנטהאוז עם מרפסת גדולה ונוף פתוח ומרשים ללא התעסקות ותחזוקה יקרה של גינה. בלוחות הדירות של רמת גן גבעתיים ניתן למצוא פנטהאוזים בעלי מפלס אחד באחוזים ספורים בלבד ולכן הם מבוקשים במיוחד. הם נבנים לרוב בפרויקטים של תמ"א 38 ופינוי בינוי והיזמים משאירים את הדירות המיוחדות האלו לסוף על מנת למקסם את הרווחים עליהן.

מחפשים למכור או לקנות נכס?
התקשרו או השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

גלילה למעלה
דילוג לתוכן